Menu
A+ A A-

Regulamin

Regulamin

Właścicielem sklepu internetowego www.kwiaciarniastokrotka.pl jest Iwona Wasilewicz prowadząca działalność pod nazwą Kwiaciarnia Stokrotka Iwona Wasilewicz z siedzibą przy ul. Miodowej 8 lok. 15, 09-400 Płock, tel. +48 24 2630033, identyfikująca się numerami:

NIP: 774-180-13-17
Regon: 611419170
Nr konta Pekao: 59 1240 1721 1111 0010 0333 2585

Prosimy o zapoznanie się z treścią regulaminu poniżej gdyż złożenie zamówienia jest jednoznaczne z jego akceptacją.
Przypominamy, że zamówienia w naszej kwiaciarni realizowane są na terenie miasta Płocka oraz w promieniu 25km od Płocka w województwie mazowieckim.

1. Doręczenie kwiatów odbywa się z dostawą na terenie miasta Płocka
od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 9.00 do 19.00
Soboty od 9.00 do 16.00
Niedziele od 10 .00 do 13.00

2. Kwiaty dostarczane są w dniu zweryfikowania i zaksięgowania płatności:
Aby zamówienie zostało zrealizowane w Niedzielę płatność powinna być zweryfikowana i zaksięgowana w Sobotę (dzień poprzedzający dostawę) do godziny 12:00.

3. Wszystkie ceny prezentowane na stronie kwiaciarniastokrotka.pl zawierają podatek VAT

4. Wszystkie doręczane produkty są towarami wolnymi od wad.

5. Warunkiem realizacji zamówienia jest poprawne wypełnienie formularza dostępnego na stronie www.kwiaciarniastokrotka.pl .

6. Bardzo ważne jest podanie numeru telefonu i adresu e-mail, jak również podanie numeru telefonu do odbiorcy, co ułatwi dostawę oraz poprawne przyjęcie zamówienia. Potwierdzenia przesyłane są na podany adres e-mail, a numer telefonu zapewnia natychmiastowy kontakt z klientem w razie zaistniałej konieczności.

7. Jeżeli kurier nie zastanie odbiorcy pod wskazanym adresem, skontaktuje się z nim telefonicznie (wtedy po uzgodnieniu przesyłka kwiatowa może zostać pozostawiona u sąsiadów), jeżeli to nie będzie możliwe zostawi wiadomość z prośbą o kontakt telefoniczny z Kwiaciarnią. Wiadomość zawierać będzie informacje o przesyłce kwiatowej oraz o adresie Kwiaciarni, która realizuje zamówienie. Jeżeli odbiorca nie skontaktuje się z Kwiaciarnią, przesyłka nie zostanie dostarczona w następnym dniu roboczym, a realizacja zamówienia zostanie wstrzymana. Zamówienie będzie musiało zostać złożone ponownie i opłacone w pełni przed następnym doręczeniem.

8. W przypadku niezrealizowania zamówienia z winy klienta, np.: podania złego adresu, nieuzasadnionej odmowy odbioru zamówienia itp. Kwiaciarnia STOKROTKA zastrzega sobie prawo obciążenia klienta kosztami tych produktów oraz dostawy. Kwiaciarnia STOKROTKA nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie lub niedostarczenie przesyłki wynikające z podania błędnych danych odbiorcy, braku pozytywnej autoryzacji płatności zamawiającego lub nieobecności odbiorcy pod wskazanym adresem.

9. Płatności realizowane są przelewem bankowym.

10. Zastrzegamy sobie możliwość odrzucenia zamówienia, jeżeli istnieje uzasadnione podejrzenie, że zawiera treści obraźliwe, zniesławiające lub naruszające dobra osób trzecich.

11. Kwiaciarnia STOKROTKA zastrzega sobie możliwość odmowy zrealizowania zamówienia w przypadku braku możliwości dostarczenia zakupionego produktu lub gdy cena towaru prezentowana w ofercie jest wynikiem pomyłki lub działania osób trzecich. W takim przypadku kwota wpłacona przez Klienta zostanie zwrócona w terminie 7 dni roboczych .

12. W związku z sezonowym występowaniem niektórych kwiatów oraz indywidualnym stylem ich układania istnieje możliwość, iż doręczane bukiety mogą się minimalnie różnić od zaprezentowanych na zdjęciach. Zastrzegamy sobie prawo do zastąpienia jednego kwiatu innym o podobnej kolorystyce i wartości.

13. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować godziny dostawy w takie dni jak : Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet , Dzień Matki.

14. Kwiaciarnia STOKROTKA w dniach ustawowo wolnych od pracy nie realizuje zamówień poprzez sklep internetowy. Zamówienia zostaną zrealizowane następnego dnia lub po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

15. Wszystkie zdjęcia produktów znajdujących się na stronie sklepu internetowego www.kwiaciarniastokrotka.pl są własnością Kwiaciarni STOKROTKA.

16. Kupujący musi mieć ukończone 18 lat, aby dokonać zakupu produktu w naszym sklepie online.

17. Przyjęcie dostarczonego produktu oznacza jego akceptację.

18. Przypominamy, że zamówienia w naszej kwiaciarni realizowane są na terenie miasta Płocka oraz w promilu 25 km od miasta Płocka w województwie mazowieckim. Kwiaciarnia nie odpowiada za błędnie wypełnione formularze zamówienia, które przekraczają wskazany obszar.

REKLAMACJA

Reklamacje dotyczące świeżości kwiatów muszą zostać złożone przez e-mail w ciągu 24 godzin od terminu doręczenia.

1. W przypadku, gdy kwiaciarnia nie jest w stanie zrealizować zamówienia, pełna kwota wpłacona przez Klienta zostanie zwrócona w ciągu 7 dni roboczych.

2. Klient ma możliwość dokonania zmiany w złożonym zamówieniu na co najmniej 24h przed realizacją zamówienia.

3. Iwona Wasilewicz zdobywa Państwa zaufanie od ponad 20 lat. Dokłada wszelkich starań, aby kwiaty były zawsze świeże. Zamówienia dowożone są zawsze terminowo i zgodnie z zaleceniami Klienta. Jeżeli pojawi się z naszej strony błąd, dołożymy wszelkich starań, aby odbudować Państwa zaufanie.

Każda reklamacja zostanie potraktowana poważnie i szczegółowo rozpatrzona. Po zapoznaniu się z zaistniałą sytuacją i rozpatrzeniu reklamacji na korzyść Klienta kwiaciarnia złoży propozycję rekompensaty.